Rüyada Ciğer Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ciğer görmek, cesaret işaretidir. Birinin ciğerini yemek, hazır bir mala işarettir. Ciğerin büyüklüğü kuvvete ve cesarete, çiğ veya pişirilmiş çok ciğer görmek, kavuşulacak önemli ve değerli şeylere işarettir.

Rüyada Akciğer Görmek
Akciğer refah ve sevince yorumlanır. Kendisine akciğer verildiğini görmek birisinden sevinilecek bir davranış görüleceğine, birisine akciğer vermek, verdiği kimseye iyiliği dokunacağına, pişmiş akciğer yemek, sevinç ve kolaylıkla kazanç , sağlamaya işarettir. Akciğerlerin koptuğunu görmek, yakın zamanda ölüme işarettir. Akciğerlerini çıkarıp atmak kendi eliyle refah ve saadetini yok etmeye işarettir. Başkasının akciğerini çıkarıp atmak onun mal ve mülkünü almakla ve kötü bir haber vermekle keyfini kaçırmaya işarettir. Akciğerlerinin yaralandığını görmek, gam ve kedere düşeceğine işarettir. Akciğerin büyümesi sevinç, ferah ve kazancın artmasına akciğerin küçülmesi zevk ve neşenin azalacağına işarettir.

Rüyada Karaciğer Görmek


Karaciğer mal, evlat, ilim ve bolluk ile yorumlanır. Karaciğerin kopması çocuğunun gurbete gitmesine, karaciğerin yarılması çocuğun hastalanacağını gösterir. Karaciğerin dışarıya çıkması çocuğunun gurbete gitmesine, malının ziyana uğramasına, halk arasında itibarın bozulmasına işarettir. Karaciğerini çıkarıp atmak çocuğunu yanmdan ayıracağına, kendi eliyle malını kaybedeceğine, itibarını da kendisinin bozacağına işarettir. Tanıdığından karaciğer almak, alınan kimsenin malından, ilminden fayda görüleceğine. Karaciğer pişirmek pişirenin çocuğu olacağına ve kendisinin de kazançlı bir işe başlayacağına işarettir.

Rüyada ciğer görmek iyidir. Bu rüya, korkulardan kurtulup emniyette olmaya, sıhhate kavuşmaya ve düşmanlara galip gelmeye işaret ile tabir olunur.

Rüyada ciğer görmek, korkudan emin olmaya, sıhhate ve düşmana galip gelmeye işârettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Benzer Konular


Üst