• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Birini Dövmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada birini dövmek, rüyayı gören kişinin etrafından bulunan kimselere yardımda bulunacağına, özellikle sıkıntıda olan bir tanıdığına göstereceği özel yardım ile bu kişinin sıkıntısını atlatmasına destek olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi dövdüğü kimseyi tanıyor ise onun ile olan arkadaşlığının artacağına, onun ile iyi dost olacağına, dertlerini ve sıkıntılarını atlatması için ona yardımcı olacağına tabir olunur.

Rüyada Birine Dayak Attığını Görmek
Rüyada birine dayak attığını görmek, rüyayı gören kişi dayak attığı kimseyi tanıyor ise onun sıkıntılarına ortak olacağına, onun içine düşmüş olduğu üzüntülü durumda yalnız bırakmayarak maddi ve manevi anlamda ona yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada Düşmanını Dövdüğünü Görmek
Rüyada düşmanının dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin düşmanını yeneceğine ona karşı galip geleceğine ve sıkıntılarını üstünden atacağına tabir olunur.

Rüyada Çocuğunu Dövdüğünü Görmek
Rüyada çocuğunu dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin çocuğu var ise ve var olan çocuğunu dövdüğünü görmüş ise onun eğitimine titizlik göstereceğine aynı zamanda ahlaklı bir insan olması için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada Eşini Dövdüğünü Görmek
Rüyada eşini dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arasının düzeleceğine ve huzurlu bir yaşam süreceklerine, aralarındaki anlaşmazlıkların son bularak, ilk zaman ki gibi mutlu olacaklarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bekâr olması durumunda ise yakın zamanda ruh ikizim diyeceği biri ile tanışarak, güzel bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Benzer Konular


Üst