Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada beyaz başörtüsü görmek; saf ve temiz duyguları ile hareket eden kadınlara işaret eder. İnanç yoğunluğu olan kimselerin sıklıkla gördüğü rüyalar arasındadır. Hayırlı ve güzel gelişmelere gebe olan rüyada görülen başörtünün beyaz olması halinde bekâr kadının hemen ani bir karar ile evleneceğine yorum yapılır.

Rüyada beyaz başörtüsü görmek; bazı tabirlere göre de yakında aile veya komşu kadınlardan ölecek olan birine, arkasından okunacak mevlit ve dualara delalet eder. Bunun dışındaki yorumlara göre beyaz başörtüsü; temizlik, dürüstlük, iyilik, namus, izzetinefis, ferahlık, izzet terimleri ile açıklanır.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Taktığını Görmek
Kişi bekâr ise çok kısa süre içerisinde ivedi bir kararla temiz bir evlilik yapılacağına işaret eder. Beyaz başörtüsü taktığını gören evli kadın için de aile mutluluğunda hızlı iyileşmeler görüleceğine, dert ve tasalarından hiç bir şey kalmayacağına yorumlanır. Ayrıca ilim irfan sahipliğine ve inançlarını çevresindeki insanların mesut olması için kullanacak olan kişiye ibaredir.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Aldığını Görmek
Rüya gören kişinin bir dükkândan, pazardan ya da alışveriş merkezinden beğenerek seçtiği beyaz başörtüsü; yeni tanınacak birinden manevi anlamda yardım almak, bazı konularda fikir danışmak anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Verdiğini Görmek
Rüyasında birisine beyaz başörtü verdiğini gören kişi hayırlı bir kısmet işinde aracılık yapar ya da manevi konularda karamsarlık yaşayan kişiye gönül ferahlığı kazandıracak öneri ve tavsiyelerde bulunur.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Stores

Üye
Yeni Üye
#2
Bu gece rüyamda gördüm beyaz baş örtüsü. İlk önce bir sandığın üzerindeydi. Ama gözüm takıldı net olarak hatırladığım nesne bir baş örtüsü birde sandık. Sonrasında sandığı açığ beyaz baş örtüsünü içerisine koydum. Acaba rüyamda beyaz baş örtüsü gördüm ün anlamı tam olarak nedir.
 

Benzer Konular


Üst