Rüyada Ameliyat Olmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ameliyat olmak hiçbir biçimde olumsuz olarak kabul edilmeyen, her anlamda olumlu olarak değerlendirilen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi yaşamı her anlamda olumlu olarak gider, yaşamında hiçbir sıkıntı, stres yaşamaz, her şey gönlünce olur, kişi bu rüyayı gören kişinin iş yaşamında sıkıntıları var ise sıkıntıları sona erer ve/veya sağlığı ile ilgili sorunları varsa sağlığı düzelir ve eski sağlıklı, sıhhatli günlerine kavuşur. Eşi ile dostu ile kavgalı ise kavgaları son bulur, kısaca yaşamında her şey istediği gibi gider.

Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek
Kişi eğer rüyasında ameliyat olacağını görür ise bu rüyayı gören kişi yaşamında her şeye son derece önem gösterdiği için, titiz temiz biri olduğu için dengeli ve yeterli dengeli beslendiğinden, sağlığına özen gösterdiğinden yaşamında hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına ve her şeyin tam kendisinin istediği gibi gideceğine işaret eder.

Rüyada Ameliyat İzi Görmek
Kişi eğer rüyasında vücudunda ameliyat izi görür ise geçmiş yaşamında yaşadığı ve kendisinde derin izler bırakan olay ve anıları anımsayacağına ve bu günler yeniden aklına geleceğinden, o günleri güzel bir biçimde yad edeceğine işaret eder.

Rüyada Doktor Görmek
Kişi kendisini rüyasında doktor görür ise son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, çevresinde yaşanan sorun ne olursa olsun, bu sorunların giderilmesine katkı sunan, çevresine iyilikleri dokunan, sevilen bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#2
Rüyamda ameliyethanede de ölmüş dedemi gördüm. Ameliyat olmuş 2. ameliyatı bekliyordu, başka bir doktor dedenizi götürün 2. ameliyat gereksiz durumu iyi şimdi bile götürebilirsiniz isterseniz diyor. Bende neden diğer doktor ameliyat etmek istiyor falan diyorum, sonra oda iyi bir doktordur ama bu gereksiz bir ameliyat tüm rontgenleri inceledim diyor. Sonra ben arabamı bu doktora satmak istiyorum. Rüya böyle uzayıp gidiyor, inşallah hayırlıdır.
 

Benzer Konular


Üst