Rüyada Yüzerek Denizden Çıkmak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada denizde yüzerek kıyıya çıkmak sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, çok hayırlı haberler alacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine delalet eder.

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüydam da yüzüyorum fakat yüzmeye havuz gibi bir yerden başlıyorum. Gözüm kapalı olarak yüzüyorum, bir müddet sonra karaya geldiğimi hissediyorum fakat yüzme hareketleri ile ilerliyorum. Sonra birine çarpınca gözümü açıyorum plajdayım. Ayağa kalkıyorum arkama bakıyorum plajda sündüğüm izleri ve denizi görüyorum. Daha sonra çarpığım kadından özür diliyorum "ben yüzme bilmiyorum gözüm kapalıydı buraya kadar nasıl geldim bilimiyorum kusura bakmayın" diye özür diliyorum. Tekrar dönüp bakıyrum izime ve denize daha sonra uyanmışım. Hayrolsun..