Rüyada Dua Okumak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dua okumak, rüya sahibi için hayırlara tabir edilir. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden, hastalıklarından, borçlarından ve korkularından kurtulacağına, gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin attığı her adımın kendisine hayır getireceğine ve meslek hayatında kayda değer zaferler elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Dua Okuduğunu Görmek
Rüyada dua okuduğunu gören kişinin şifaya kavuşacağı yorumu yapılır. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri kendisine tamamen unutturacak kadar güzel gelişmelerin yaşanacağı, içini rahatlatacak haberler alacağı, bu sayede huzurunun yerine geleceği ve kafasının da rahat olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sure Okumak
Rüyada sure okumak, dine bağlılığa, güzel hal ve hareketlere, ibadeti eksiksiz yerine getirmeye, hak yolunda takdire layık görülecek ve hayır duası alacak iyilikler yapmaya, tövbekâr olmak için el açıp tövbe etmeye, hidayete ermeye ve hikmet sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Nas Suresini Okumak
Rüyada nas suresini okumak, rüyayı gören kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan uzak olacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına alamet eder.

Rüyada Fatiha Suresini Okumak
Rüyada Fatiha suresini okumak, hayır ve iyilik bulmaya, güzel olaylar yaşamaya, iyi kalpli kişilerle karşılaşmaya, kişinin dünya nimetlerinden ve mallarından daha fazla nasipleneceğine rivayet edilir.

Rüyada Kuran Okumak
Rüyada kuran okumak, rüyayı gören kişinin adaletli kimse olduğuna, herkesin hakkına saygılı olacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine tabir edilir.
 

Similar threads