Rüyada Dua Etmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dua etmek güzel ve hayırlı şeylere delalettir. Rüyasında dua ettiğini gören kişi huzura ve esenliğe kavuşur. Rüyada dua etmek, kişinin tüm sıkıntı, zorluk ve dertlerinden arınması ve kurtulması demektir. Rüyada dua ettiğini ve birisinin kendisine dua ettiğini gören kişi bolluğa ve zenginliğe kavuşur, hayır işi yapar ve Allah katında da makbul biri olur.Rüyada namaz kıldıktan sonra son duayı okumayı başardığını gören için hayatının olumlu yönde değişeceği ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyasında gönlünden dua etmek geçtiği halde bunu bir türlü başaramadığını gören kişi hak yolunda yapması gereken iyiliği zamanında yerine getirmiyor demektir. Rüyada kişinin bildiği bir rüyayı ezberinden okuması amacına uygun olarak davranmaya duayı bir kitaptan ya da kâğıttan okuması, hak yolunda iyi ve güzel işler yapanların yolundan gitmesine işaret eder. Rüyada kişinin hiç bilmediği bir yerde dua etmesi âlim olan ve insanlar için iyi dileklerde bulunan birine işaret eder.

Rüyada Duanın Yarım Kalması
Rüyada kişinin duasının yarıda kalması, sonuna kadar okuyup bitirememesi elindeki işi yarım kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Toplu Halde Dua Etmek
Rüyada topluca dua etmek, insanlığın tümüne faydası olacak bir refahın ve huzurun tüm insanlar için hâkim olmasına işaret eder.

Rüyada Dua Edememek
Rüyasında bunu çok istediği halde bir türlü duasını edemediğini gören kişi hedeflediği şeylere kavuşamayacak demektir.

Rüyada Karanlıkta Dua Etmek
Rüyada karanlıkta dua ettiğini gören kişi tüm sorunlarından, üzüntülerinden ve yaşadığı zorluklardan kısa sürede kurtulacak ve gönül hoşluğu yaşayacak demektir.

Rüyada Beddua Etmek
Rüyada beddua ettiğini gören kişi, kime beddua ediyorsa o kişiye karşı hoşgörü ve anlayış göstermeyecek ve o kişiye zalimce davranacak demektir.
 

Similar threads