Rüyada Ders Anlatmak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ders anlatmak, çevresine karşı kendisini sorumlu hisseden rüya sahibinin, hayat tecrübelerini kitap haline getireceğini veya sevdiklerinin hayatını kolaylaştırması açısından onlara sürekli yardımcı olacak şekilde hareket edeceğinin işaretidir. Ders anlatmak aynı zamanda herkesin takdirle karşılayacağı, bilinçli, her konuda hoşgörülü davranan, akıl yolu ile hareket eden ve her davranışında sevgi barındıran örnek bir ebeveyn olmalarına, bu sayede geleceğe güven içinde ilerleyen çocuklar yetiştireceklerine de alamettir.

Rüyada Öğrencilere Ders Anlatmak
Bir kürsü sahibi olmak demektir ve aynı zamanda eğitim hayatları ile iş hayatlarının aynı kurumda devam ettiği kimseler için büyük bir başarıya imza atmak anlamına gelir. Öğretmenlik mesleğine veya akademisyenliğe de işaret eden rüya, genç kişiler için ilerde ismi duyulan bir bilim adamı olacaklarına, ülkeye ve insanlığa faydalı işlerde çalışarak, kendi projelerini kalabalık kitlelerle paylaşacaklarına da tabir edilir.

Rüyada Kendi Kendine Ders Anlatmak
Bir olaydan alınacak dersi, elde edilecek tecrübeyi ve kişinin bundan sonraki hayatında bu olayı hep aklında tutacağına işaret eder. Ailesinden sürekli nasihat alan rüya sahibinin kendi kararlarını almak için güvenini tazeleyeceğini ve prensiplerini oluşturarak davranacağına yorumlanır. Sorunlara kendi başına çözüm bulmaya ve gerekirse profesyonel yardım almaktan çekinilmeyeceğine alet olan rüya aksilikler veya sıkıntılar karşısında pes edilmeyeceğine de tabir edilir. Geçmişte kişinin iş yaşamını baltalayan bir olaydan sonra zor günler geçiren rüya sahibinin yeniden güç toplayacağını ve işleri sil baştan yapılandıracağını da bildirir.
 

Similar threads