Rüyada Düğünde Oynamak

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada düğünde oynamak, hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibine sevinç gözyaşları döktürecek, onu yerinde duramaz hale getirecek, içini kıpı kıpır edecek ve kalbini adeta bir kuş gibi çarptıracak haberler alacağına ya da böylesine güzel olaylar yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse mutluluktan ağzının kulaklarına varacağına ve mutluluk sarhoşu olacağına delalet eder. Fakat belirtmek de fayda görüyoruz ki bazı rüya tabirleri düğünde oyun oynamak rüyasını tam tersi şekilde yorumlamakta ve şer olarak kabul etmektedir.

Rüyada Düğünde Oynadığını Görmek
Rüya sahibinin sürpriz ve güzel gelişmelerle karşılaşacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına işaret eder ve eğlence içinde yaşanacak iyi günlere yorulur.

Rüyada Kendi Düğününde Oynamak
Bu rüya iyi değildir ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı musibetlere tabir edilir. Rüya sahibinin üzülmesine, yıkılmasına ve gözyaşı dökmesine neden olacak kadar uğursuz bir olayın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Düğünde Oyun Oynamak
Rüyasında düğünde oyun oynadığını gören kişinin deyim uygun olursa hayatına güneş doğacaktır diye kabul edilir. Rüya sahibinin içini ısıtacak, ruhunu aydınlatacak, yüreğini ferahlatacak ve hafifletecek nitelikte gelişmelerin meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Tek Başına Oynamak
Başarı ve zafer elde etmeye, herkesi kendine hayran bırakmaya ve tüm gözleri üzerine çekmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kimsenin desteği olmadan kendi başına önemli ve büyük bir iş başaracağına sonradan da yine kendi kendine bunun keyfini sürerek, tadını çıkaracağına yorulur.

Rüyada Düğünde Halay Çekmek
Çok hayırlıdır ve rüya sahibinin önce yakınlarının sonra akrabalarının sonra da tüm çevresinin kendinden razı olacağı işler yapacağına delalet eder. Kişi, öylesine makbul işler yapacak ki sayesinde çok kişi mutluluktan, ekmekten, işten ve kazançtan yana nasibini alacaktır diye açıklanır.
 

Similar threads