Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada düğün hazırlığı görmek, bekarlar için evliliğe, evli olanlar için de beklenmedik ani, güzel haberler almaya alamettir. Kişinin hayatının şen şakrak devam edeceğine ve geçmişte yaşanılan sıkıntılardan sonra nihayet yüzünün güleceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda ailesinin karşı çıktığı biri ile evlenmek niyetinde olan kişinin sonunda ailesini ikna etmesi üzerine hızlı bir şekilde evlenme hazırlığı yapacağı, evliliğinde de herkesi kıskandıracak bir mutluluk yakalayacağı anlamına gelir. Çocuklarının sünnetini yapmak, kutlamalara katılmak ve renkli bir hayata sahip olmak şeklinde de yorumlanır Genellikle kişiyi sevince boğan haberler almanın da alametidir.

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak
Düğün hazırlığı ile benzer yorumlanır ve kişinin hayatında önemli gelişmelerin olacağı, müjdeli haberler alacağı yeni bir dönemin başladığını, dertlerinden, hastalıklarından kurtulan rüya sahibinin bundan sonraki hayatında daha müreffeh bir şekilde yaşayacağını, aile içindeki kırgınlık durumlarının da son bulacağını tabir eder. Evli kişiler için eşleri ile aralarındaki aşkın ve bağlılığın artması sonucu çok güzel günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Başkalarının Düğün Hazırlığına Yardım Etmek
Bazı konularda rüya sahibinin çok aceleci davrandığını ve bu tutumu yüzünden önemli fırsatları kaçırabileceğini işaret eder. Tanıdığı kişilerin düğün hazırlığına yardım edenler sevap işlerler ve büyüklerinin hayır dualarını alırlar. Özellikle yakın çevresinde sıkıntılı kişiler olan ve onlara yardım eden rüya sahibinin başının sıkıştığı bir zamanda o kimselerden yardım göreceğini, hayatında hiçbir işinde çok büyük sıkıntılar yaşamadan ilerleyeceğini de alamet eder.
 

Similar threads