Rüyada Büyük Siyah Çanta Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Hayırla tabir edilemeyen rüyada büyük siyah çanta görmek kişinin canını sıkacak ciddi problemlerin habercisidir. Bazı tabirciler tarafından vefata, huzursuzluğa, kedere ve çaresizlik hissine rivayet ettiği söylenir. Ancak rüyaların tek bir eşya üzerinden yorumlanması doğru bir tabiri mümkün kılamayacağı için rüyadan hatırlanan tüm unsurların incelenmesi önem taşır.

Rüyada Büyük Siyah Çanta Almak
Etraftaki kimselerden nasihat alınmış olsa da göz göre göre hata yapmaya işarettir. Böyle bir rüyayı gören kişinin, bu süreçte ciddi adımlar atması gerekirse tekrar düşünmesinde ve ayakları yere basan kararlar vermesinde fayda olabilir.

Rüyada Beyaz Çanta Görmek
Rüya sahibinin güzel ahlakını müjdeleyen bir rüyadır. Kişinin gönlünden kötülük geçmediği ve hayatının huzurla geçeceği tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Çanta Görmek
Bekar kişilerin bu rüyayı görmesi gönül ilişkilerinde ciddi ve sevdalı bir birlikteliği işaret eder. Farklı tabirlere göre ise kişinin hayatında sürekli bir karmaşa ve keder olduğuna delalettir. İş hayatına önem veren kişiler için ise sorumluluk isteyen bir noktada bulunacağına ve münakaşa yaşayabileceğine yorulur.

Rüyada Çanta Görmek
Genel olarak hayırla tabir edilen rüyada çanta görmek rüya sahibinin maddi anlamda istediği bir başarıyı elde edeceğine delalet kabul edilir. Bazı tabirciler için seyahat etmek olarak da yorumlansa da daha doğru bir tabir için rüya hakkında daha fazla detay gerekir. Örneğin deri çanta ev içerisindeki huzura, kumaş çanta ise çirkin ve yalan sözler işitmeye işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads