Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Marsta Kaşık Görüntüleri Ortalığı Karıştırdı

Konu, 'Dünya Dışı Yaşam ve Ufolar' kısmında Orion tarafından paylaşıldı.

 1. Orion

  Orion Site Başkanı
  Yetkili Kişi

  Kayıt:
  26 Mart 2016
  Mesajlar:
  986
  Beğenilen Mesajlar:
  131
  Geçtiğimiz günlerde haber siteleri tarafından dillendirilen ve Mars yüzeyinde kaşık bulundu iddialarına konu olan fotoğrafları Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (NASA) yayınladı. Yayınlanan fotoğraflar Mars'ta yaşam olduğu konusundaki tartışmaları da yeniden alevlendirdi. Söz konusu fotoğraflarda Mars'ın kayalık bir alanında çekilmiş ve kaşık formunda bazı şekiller görülmekte.

  [​IMG]

  Habere konu olan şekile benzer bir kaşık şekli Eylül 2015 yılında yine paylaşılmış ve büyük tartışmalara konu olmuştu. 2027 yılında Marsa insan koloni göndermeyi düşünen NASA bu tip fotoğraflarla dikkatleri üzerine mi çekmeye çalışıyor bilinmez ama NASA'dan yapılan açıklamaya göre bu bir kaya ve rüzgar aşındırması sonucunda bu şekli aldığı yönünde.

  Birçok UFO araştırmacısı bunun Mars'ta yaşam olduğunun kanıtı olarak gösteriyor. Mars'ta yaşam olup olmadığı tam bir muamma halini almışken, günümüzde değil ama geçmişte yaşam var mıydı? Sorularını da akla getirmiyor değil.


  [​IMG]
  Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ortaya çıkan bu görüntüler internette tartışma yarattı. Bazıları “Bu yapı yaşamın kanıtı” derken, bazıları ise “İnsanoğlu görmek istediğini görür, bu beynimizin bize bir oyunu. Daha önceden bildiğimiz şekillerle benzerlik kuruyoruz yalnızca” görüşünü dillendirdi. NASA henüz resmi bir açıklama yapmadı. Bulunan dev kaşık ne ifade ediyor bilemiyoruz, ancak Mars’ta olup bitenler dünya gündeminden düşmeyecek gibi.
   
 2. aysun35

  aysun35 ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  13 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  201
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Geniş açılı başka bir fotoğrafta birkaç nesne daha var ben şimdilik bunu bulabildim ama bu fotoğrafın daha geniş açılısında sağ alt köşede bir ızgara desenine benzeyen bir şekil var sol üst taraftaki ise bir bıçak olarak adlandırılıyor.

  [​IMG]
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - Marsta Kaşık Görüntüleri
 1. 0x3a
  Cevaplar:
  0
  Okunma:
  226

Sayfayı Paylaş