Duyurular Kategori Düzenlemesi Yapılacaktır

Orion

Site Başkanı
Yönetici
#1
Forumumuz da özelikle meydana gelen karmaşanın önüne geçmek adına Arkeoloji alanı ve antik medeniyetler ve sırları alanları birleştirilmesi düşünülmektedir. Bu iki alan bir birbiri ile çakışmaktadır. Örnek olarak bir arkeolojik keşif hem arkeolojinin alanına girdiği gibi hemde Afrika Antik Medeniyetleri ile ilgili sırlar bölümüne de girmektedir. Bu kargaşayı önlemek adına Kategori Düzenlemesi düşülmektedir.

Fikirleriniz ve yorumlarınızı bu başlık altından yapmanızı rica ederiz... Forum Yönetimi
 

Orion

Site Başkanı
Yönetici
#2
Arkeoloji bölümünde meydana gelen karmaşanın önüne geçmek adına düzenleme yapılmıştır. Arkeolojik haber, kazılar ve yeni buluntular
Arkeoloji Haberleri, Kazılar ve Gelişmeler bölümü altında yapılacaktır. Paylaşımlarda içeriğin hangi kıtaya ait olduğuna dikkat edilerek eklenmesi gerekmektedir. Örneğin "Çin'de yeni bir mezar bulundu" şeklindeki haber Asya Arkeolojisi ve Sırları bölümüne eklenecektir.

Görüldüğü üzere Kıtalara göre sınıflandırılma yapılmıştır. Türkiye bu sınıflandırmanın dışındadır ve Türkiye'den bir haber
Türkiye Arkeolojisi bölümüne eklenecektir ve kıta ayrımı gözetilmeyecektir. Daha önce açılmış konuların taşıma işlemleri en kısa sürede forum yönetimi tarafından tamamlanacaktır.

Hayırlı olsun...
 

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#4
Bu şekliyle de gayet güzel olmuş, ufak bazı değişiklikler yapılabilir ileride.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
Orion Duyurular 0

Benzer Konular


Üst