Hızlı İstatistik Sistemi Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Orion

Site Başkanı
Yönetici
#1
Forum kullanıcılarımıza daha hızlı bir şekilde forum kullanma deneyimi sunmak için oluşturduğumuz ve forum ana sayfasında yer alan 1-15'e kadar sıra ile belirtilen bölümdür. Bu bölüm sadece forum ana sayfasında görüntülenir ve son 15 adet forum hareketleri kullanıcılara sunulur. Bu alana yöneticiler tarafından belirli kısıtlamalar getirilmiştir. Kullanıma sunulmuş forum istatistik başlıkları aşağıdaki gibidir.

Kolay Ulaşım Menüleri:

Aktif Konular: Forumda daha önce açılmış konular olsa bile yeni cevaplar gelebilmekte ve üyeler bu konulara mesaj yazabilmektedir. İşte konu çok önceden açılmış olsa bile cevap yazıldığında, konu aktif olarak görünür ve burada listelenir.

Son Konular: Bu alan foruma oluşturulan son konuları listeler. Yazılan cevaplar sıralamayı etkilemez. Oluşturulma tarihi esas alınır.

Popüler Konular: Bu alanda forumda oluşturulan tüm konular arasında en çok okunan 15 konu listelenir. Okuma sayıları dışında kalan kriterler popülerlik vasıtası olarak kabul edilmez.

Popüler Tartışmalar:
Konulara yazılan cevaplara göre listeleme yapılır. Açılmış olan bir konuda ne kadar cevap yazıldığı temel ölçü alınır.

Konularım: Bu alan sadece forum üyeleri tarafından görünmektedir. Üyeler 15 adet kendi konularını burada listeleyebilirler. Esasında bu sıralama forumun sağ tarafında bulunan isminizin üzerine mause ile geldiğinizde Yazdığınız Mesajlar adlı başlıkta bulunmaktadır ve tüm mesajlarınıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu alan kullanıcılarımız için kısa yol olarak oluşturulmuştur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst