Sohbet Günün Sözü

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Sen doğru ol da varsın sanan eğri sansın. Lâkin sakın unutma ki; Sen kendini bir şey sanmadığın sürece doğru insansın. Yunus Emre

Kappadox

★★★
Gümüş Üye
Üye
Yanlış yoldan gitmenin birden çok yolu vardır. Ama doğruyu yapmanın tek bir yolu bulunur. Yanlış yapmak bu yüzden kolay, doğruyu bulmak ise bu yüzden zordur. Aristoteles

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır.

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Hayatta bir masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil nasıl yaşandığı önemlidir. Lucius Annaeus Seneca

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Konuşmanın beceremediğini saf masumluğun susması başarır çoğu kez. William Shakespeare

Orion

Site Başkanı
Yetkili üye
Merakına müsamaha göster, onu besle; Çünkü o, seni hayata bağlı tutacak. Hayatın, senin kontrolünde olsun ve unvan hastalığına kapılma. Tavır alma ve hiçbir şeyi hakkınmış diye, kabullenme. Loreena McKennitt

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Herkesi dostun yapmayacağına göre, düşmanlarınla yaşamasını öğrenmelisin. Alexis de Tocqueville

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Gittiğim eğer bensem, söyle bana kimden gittim?Sende yoktum zaten ben, ben yine bende bittim... Nazım Hikmet

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Mevkilerini para ile satın alan kimseler, masraflarını geri almak yoluna düşerler. Aristoteles

Orion

Site Başkanı
Yetkili üye
Ömür dediğin üç gündür, dün geçti gitti yarın meçhuldür. O halde ömür bir gündür o da bugündür. Ali Poyrazoğlu