Haberler Bermuda Şeytan Üçgenin'de Kristal Su Altı Priamtileri Bulundu
Atlantik Okyanusunda , günümüzün bilim ve teknolojisi ile dahi henüz açıklanamayan bir çok sebepten ötürü , sayısı henüz bilinmeyen , uçak ve gemilerin kaybolduğu , denizciler için 7.bölge olarak geçen yani girilmesi yasak bu bölge Bermuda Şeytan Üçgenidir.
ABD ' de deki Barmuda , Miami ve San Juan adalarının arasında kalan bu bölge, bir çok esrarengiz olaya ev sahpliği yapmıştır.Bu esrarengiz olayların fenomeni olan bu bölge , bir çok bilim insanı tarafından araştırılmış olasada henüz kesin bir cevap verilmiş değil.
Daha önceleri yapılan araştırmalarda , elektro magnetik dalgalar yüzünden veya ters dalga akımlarından kaynaklan kazalar olduğu söylenmiştir.Her ne sebepten ötürü olduğu kesinleşmese de son zamanlarda yapılan bir buluş , bir çok soru işaretini de berbaberinde getiriyor ve bir efsanenin gerçek olmuş olabileceğini düşündürüyor.


Bermuda Şeytan Üçgenini bu gün ki kordianlarının merkezinde , suyun 3000 metre alttında iki adet devasal kristalimdi bir maddeden yapılmış piramit keşfedilidi.Bu piramitlerin boyutları , Mısır 'da ki Giza piramitlerinin 3 katı büyüklüğündeler.

Bahamalar da yakın zaman önce bilim insanların yapmış olduğu basın toplantısında , bulunan piramitlerin net konumları verildi ve yaptıkları ilk araştırmalar hakkında bilgi verdiler. Yapılan ilk araştırmalarda bu günün bilimi ile açıklanamayacak bir yapıya sahip oldukları söylenen piramitler, hayal gücümüzün üstüne çıkabileceğimiz gerçekler ile karşı karşıya kalabileceğimizi gösteriyor.
Daha detaylı araştırmaların yapılacağını söyleyen bilim adamları bir çok sorunun cevabını aramaktalar. Su altına kim , nasıl böyle bir yapıyı inşaa edebilir ? Nasıl yapıldığı gibi neden yapılmış olabileceği , hangi teknoloji ile yapılmış olabileceği ve bu piramitlerin bu gün ki Bermuda şeytan üçgeni felaketleri ile alakalı olup olamayacağı sorularına cevap aramaktalar.

ABD' nin Florida eyaletinde yapılan bir konferansta , bu piramitlerin kutup değişimi sırasında kaybolan bir kıtada yapılı olabileceği , kayıp Atlantis kıtasına yani piramitlerin hakına ait olabileceği düşünceleri ortaya atıldı. Bu cam ve buz gibi pürüzsüz yüzeye sahip yapının sansasyonel buluşu için çalışmalar yapılacağı belirtildi.
Peki bu güne kadar varlığı üzerinde çalışmalar yapılan kayı kıta Mu yani Atlantisin bir parçası olabilir bu piramitler?
Fransız ve ABD li dalış ekipleri ve 60 bilim insanı tarafından onaylanan bu piramitler , Atlatis ile ilgili bir efsane olan kristal piramitler ile enerji toplama ve dağıtma fikrini efsaneden gerçeğe çevirebilir mi?

Bu enerji ve elektirk depolama , yayma olayını biraz bilimsel olarak incelediğimizde , piramit şekli enerji depolama ve yaymada içsel bir şekil olduğu için harika bir pick -up , ampifikatör olduğunu görüyoruz.Bu daha önce bir çok deneyde kanıtlanmış ve günümüzde elektrik toplama , küçük voltajlı elektiriklerin büyük voltajda çıkış sağlamasında kullanılan şekllerden bir tanesidir.Yine tam tesi bir durumda küçük enerjinin giriş ve depolanması , depolama sırasında da enerjinin büyümesini sağlayan bir mimari şekildir piramit.Kristal bir piramit düşünsek eğer , kristal , doğal bir akım toplar olarak bilinir.Piezoelektrik olan kristal bu gün bir çok alanda kullanılmaktadır.Radyo ve radyo yayınlarının yayılmasında , germanyum kristalleri kullanılmıştır.Bu kristaller elektrik enerjisin sinyal enerjisine dönüştürmektedir.


Atlantis şehrinin varlığı tartışılırken , Bermuda şeytan üçgeninde bulunan bu piramitler ile ilgili yapılacak kesin ve detaylı araştırmalar merak ile beklenmekte.Aceba bir şehir devleti olan Atlantis , enerjiyi depolayıp , kullanabilien , bu günün teknolojisinden ötede bir şehir devletimiydi ? Bermuda şeytan üçgenin de ki kazalar bu enerji patlamalarından mı gerçekleşityor du aceba ? Merak ile bütün bu soruların cevaplarını beklemekteyiz.​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yorumlar

#3
:) Maalesef gerçek, hatta yakın zamanda yapılan bir araştırmada , sivil bir küçük uçakla o bölgededen bulutlu bir günde geçerken , zaman içinde yol alan , 30 dk lık yolculuk yapıp indiğinde bir gün geçmiş olan insanlar var.Kaynak olarak , japon , alman , abd sitelerinden çevirmeye çalıştıklarım ile bu hale geldi dahası da var galiba araştırılıyor abi :)
 
#4
Sözlüklerde gerçekliği tarşılıyor. Kimisi amerikan oyunu ve aldatmaca diyor ama bilemedim.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
Orion Türkiye Arkeolojisi 0

Benzer Konular


Üst