Duyurular 24.11 Güncelleme

Orion

Site Başkanı
Yönetici
Güncelleme dosyalarımız hazır umarım sorunsuz bir güncelleme yapacağım. Sabahlar bizi bekler...

1543089191583.png

Orion

Site Başkanı
Yönetici
Soyadımın harfi olacak şekilde dizmiştim. Güncellemeler bitti arkadaşlar. Sadece server boyutunda kritik bir güncelleme var onuda hallettik mi tamamdır.

Forum tamamen Türkçeleştirildi.
Forum hızı artırıldı. (server güncellemeside yapıldığında daha da artacak)
Forum istatistik alanı güncel bir versiyon taşındı. (Ençok cevaplanan, En çok görüntülenen, En çok beğenilen vs.)
Forum güvenlik gereksinimleri daha güncel bir versiyona taşındı.
Artık haftada 1 defa üyelerimize haftanın en popüler konularını mail yoluyla göndereceğimiz otomatik bir sistem aktif edildi.
1 Aydan uzun süre foruma uğramayan üyelerimize Forumun en popüler konularını mail yoluyla göndereceğimiz otomatik bir sistem aktif edildi.
ve sayamadığım birçok özellik.

Son düzenleme:

aysun35

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Elinize sağlık başka neler yapacaksınız var mı bir planınınz gerçekten merak ettim çok güzel yenilikler. Özellikle kaçırdığımız popüler konuları görebilecek olmamız çok iyi.

Orion

Site Başkanı
Yönetici
Elinize sağlık başka neler yapacaksınız var mı bir planınınz gerçekten merak ettim çok güzel yenilikler. Özellikle kaçırdığımız popüler konuları görebilecek olmamız çok iyi.
Zaman buldukça eklemeler yapıyoruz. smiley veya emoji denen bu karakterlerden ekledim sayı 30 yakın oldu.
1543223583931.png

Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
Orion Duyurular 8
Orion Duyurular 0