11 Eylül Saldırıları ve Dolar

Orion

Site Başkanı
Yönetici
#1
Dünyada büyük bir kırılma noktası yaratan 11 Eylül ABD saldırıları çok önceden planlanmış ve ABD gizli tarikatları ve hükumetinin birlikte planladığına dair komplo teori gündemi çokça meşgul etmişti. Ben burada Dolar üzerine 2 kulelerin nasıl çöktüğü ile ilgili sıralamayı gösteren bir kaç resim paylaşacağım.


  • İster tesadüf diyelim ister planlı gerçek olan bir şey var ki ikiz kuleler saldırısından yıllar önce tasarlanmış bu paralar oldukça dikkat çekici benzerlikler veriyor.
  • Bu katlamalar sadece uçak şekli ile ortaya çıkıyor.
  • 5, 10, 20, 50 ve 100 Dolar küçükten büyüğe sıralaması ise tamamen saldırının sıralaması gibi görünüyor.
  • Ayrıca bazı paraların tersini çevirdiğimizde yine pentegon saldırılarının resimleri karşımıza çıkıyor.

Bu gerçek olabilir mi sizin görüşleriniz nelerdir? Konu altından paylaşınız.
 
Son düzenleme:

Karatekin Bey

★★★★★
Platin Üye
Üye
#4
O gün çok pis dayak yemiştim de hiç unutmuyorum meğersem benimle birlikte ikiz kulelerin de vurmuşlar :p İkiz kulelerin vurulması ile ilgili çok farklı teoremler var. İkiz kulelerin yıkılışı da mantık olarak çok doğru gelmiyor. Az çok inşaat üzerine olan bilgilerim üzerine söylemem gerekirse , bir bina planlı bir şekilde yıkılmadığı müddetçe yukarıdan aşağıya doğru çöküş gerçekleştirmez. Depreme dayanıklı olarak üretilen , tamamen çelikten üretilen bir bina var karşımızda.Uçak yaktının vermiş olduğu sıcaklık ile eriyen binanın katları üst üste binerek yine bir sağlamlık sağlar.Ayrıca binanın yıkılışına bakarsak bina temelden çökmüyor.Katlar arasında başta temel kat olmak üzere hepsinde planlı bir patlama yapılıyor ve katlar planlı olarak üst üste binerek çöküyor. Bu olaya teknik açıdan bakılmış yorumumdu.Bir de bunun siyasi , ekonomik , sosyal bakış açıları var tabii ki de. Amerikanın bitmek üzere olan petrol rezervi karşısında , seri üretime hazırlanan elektrikli taşıtların artması , NASA'nın başarısız gerçekleşen çalışmaları ile yaşanan büyük ekonomik kayıplar, Müslüman nüfusunun giderek arttığı Amerika da kimlik sahibi olmaya başlayan müslümanların ülkede söz sahibi olmaya başlaması , Amerika da büyük bir facia olan mortagen krizinin kapıya dayanmış olması, orta doğuda suların durulmasıyla amerikanın silah ticaretinin zayıflamış olması gibi etkenlerin üst üste gelmesiyle Amerikanın acil çıkış planı olduğunu düşündüğüm bir saldırıydı.Saldırı demekte ne kadar normal bilmiyorum. Savaş uçaklarının radar sistemleri füze ateşleme sistemleri Amerika da ki stratejik noktalara kör olduğu bilinen bir konu.O teknoloji de ki uçağın kaçırılıp bu şekilde kullanılması , çok saçma geliyor. Uçakların kalkması o rotada yol alması başta kule ve takibini yapan radar sistemince anında uyarılıp acil konuma geçebilirlerdi. Yani planlı bir acil kaçış uygulaması gibi geliyor... Bu senaryoya böyle bir bakış açısından baktıktan sonra , bir ülkenin iktidar ve yönetim sisteminin kendi halkını terör ile korkutması , kendi kahramanlarını yaratması , savaşı mecburi göstermesi ve savaş şartların ülkenin geneline yayması, kendi isteklerini mecburi bir hal gibi gösterip rahatlıkla iktidarlarını güçlendirmeleri, kendi yolsuzluklarını gizlemek için bu tarz yollara baş vuran iktidar ve yönetimler günümüzde halen aynı taktikleri kullanıyorlar :D
 

Orion

Site Başkanı
Yönetici
#5
Yukarıdaki katlama gerçektir veya değildir kesin yorum yapamıyorum ama mide bulandırıcı olduğu kesin. Birde sen parayı al katla bu şekilleri çıkar valla bakış açılarına hayran olmamak elde değil.
 

Karatekin Bey

★★★★★
Platin Üye
Üye
#6
Dolarım olursa bir gün yaparım da 100 + 50 + 20 + 10 + 5 = 185 dolar yapıyor :D oda çok türk parası yapıyor :p Bakış açısı değil de bu çok öncelerden belirlenmiş planların bir tanesi de olabilir.
 
Üst