Üyelik Statüsü Nedir, Nasıl Statü Kazanılır?

Status
Not open for further replies.

Orion

Site Başkanı
Yetkili üye
#1
Üyelik ve Tanımı: Üye foruma kayıt olmuş, kuralları benimsemiş, kendine ait isim belirlemiş ve bu sosyal alanı kullanan bireyleri temsil eder. Foruma kayıt olmamış kişiler genel yazıları okuma hakkına sahip olsalar bile birçok haktan mahrumdurlar ve Misafir olarak değerlendirilirler.

Forum yönetimi tarafından üyelik sitemi oluşturulmuş ve üyelerimiz bulundukları üye gruplarına göre forumda yetkiler verilmiştir. Üyelerimiz foruma kayıt olduklarında Yeni Üye grubuna dahil olurlar ve foruma yazı yazma hakkınına ve bazı yetkilere sahip olur.


Üyelik Statüsü Nasıl Kazanılır?

  • Üyelik statüsü foruma yazmış olunan mesaj sayılarına göre otomatik olarak verilir. Bu sayılar forum yönetimi tarafından verilir ve değişiklik hakkı yine forum yönetimindedir. Üyelik statünüzde bir değişiklik olduğunda forumun sağ üst köşesindeki bayrak simgeli bildirimler kısmından tarafınıza iletilir.
  • Üye yönetimi boş mesaj atan, gereksiz yere yorum yapan kişilere karşı gerekli incelemeleri yapar ve kişilerin yetkilerini düşürür. Kişiler bu konuda ısrarcı olurlarsa gerekli müeyyideler uygulanır.
Hangi tip üyelikler vardır?
  1. Yeni Üye (Rütbesi bulunmaz ilk mesaj yönetim incelemesinden sonra yayınlanır)
  2. Üye (★)
  3. Bronz Üye (★★)
  4. Gümüş Üye (★★★)
  5. Altın Üye (★★★★)
  6. Platin Üye (★★★★★)
 
Status
Not open for further replies.
Konuyu Başlatan BENZER KONULAR Forum Cevaplar Tarih
1 İstek ve Öneriler 1

BENZER KONULAR